Jak rezerwoać

 

Remplus Travel daje Państwu możliwość zarezerwowania wymarzonego wyjazdu na trzy sposoby:

1. Korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie głównej, która umożliwia w wygodny sposób przeglądanie ofert i dokonywanie rezerwacji wstępnych.

2. Korzystając z pomocy naszego konsultanta, który po otrzymaniu od Państwa telefonicznego lub mailowego zapytania z wyszczególnieniem preferencji dotyczących wyjazdu, wyszuka odpowiednich ofert i w odpowiedzi prześle propozycje wyjazdów.

3. Zgłaszając się bezpośrednio do siedziby naszego biura, gdzie wspólnie z naszym konsultantem będą mieli Państwo możliwość przeglądania ofert wyjazdów i dokonania rezerwacji.

Rezerwacja wyjazdu…

…za pomocą wyszukiwarki:


Krok 1 – wyszukiwanie odpowiedniej oferty.
Aby znaleźć ofertę spełniającą Państwa oczekiwania, prosimy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie głównej. Po określeniu poszczególnych parametrów wyjazdu, m.in. państwa, środka transportu, miasta wylotu, ilości dni, rodzaju wyżywienia i ilości podróżujących osób oraz naciśnięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista ofert odpowiadająca wybranym kryteriom. Tutaj wchodząc w szczegóły oferty będą mieli Państwo możliwość zobaczenia zdjęć danego obiektu oraz zapoznania się z informacjami na jego temat.

Krok 2 - rezerwacja wstępna oferty.
Po dokonaniu wyboru satysfakcjonującej Państwa wycieczki prosimy o kliknięcie przycisku „rezerwuj”. Przejdą Państwo wówczas do formularza, w którym prosimy uzupełnić dane osoby rezerwującej oraz dane uczestników wyjazdu. Jest to etap rezerwacji wstępnej, który nie daje gwarancji wyjazdu i nie obliguje do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Po wypełnieniu formularza, zgłoszenie zostanie przesłane do naszego konsultanta, który na jego podstawie przygotuje niezbędne dokumenty.

Krok 3 - podpisanie umowy i płatności.
Konsultant po potwierdzeniu miejsc i weryfikacji ceny skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia chęci wyjazdu i sfinalizowania umowy. Rezerwacji dokonujemy po otrzymaniu zapłaty zaliczki na wyjazd w formie gotówki lub przelewu na nasz rachunek bankowy. W razie płatności przelewem prosimy o niezwłoczne przesłanie na nasz adres e-mail lub numer fax potwierdzenia dokonanej wpłaty, w celu przyspieszenia wszystkich procedur rezerwacyjnych.
Drogą elektroniczną lub faksową prześlemy do Państwa Umowę Zgłoszenie oraz Warunki Uczestnictwa. Podpisane dokumenty wraz z potwierdzeniem wpłaty należy przesłać na nasz numer fax lub adres e-mail. Z chwilą otrzymania przez Remplus Travel podpisanego druku Umowy-Zgłoszenia zostaje zawarta umowa między Klientem a naszym Biurem Podróży.

… telefoniczna lub mailowa:

Prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem telefonicznie lub mailowo wskazując podstawowe kryteria wyjazdu, który spełnia Państwa oczekiwania, tj. kraj, długość wyjazdu, ilość podróżujących osób, miasto wylotu, rodzaj wyżywienia i przybliżoną cenę, którą chcieliby Państwo przeznaczyć na wyjazd. Nasz konsultant przeszuka bazę dostępnych ofert i w odpowiedzi prześle oferty, które najbardziej odpowiadają przesłanym do nas kryteriom.
Jeżeli zdecydują się Państwo na rezerwację wybranej oferty, nasz konsultant poinformuje o dalszych krokach, jakie należy uczynić, aby już wkrótce móc wyjechać na wymarzone wakacje!

WAŻNE!
* Uiszczenie zaliczki lub pełnej kwoty potwierdza akceptację Warunków Uczestnictwa oraz zawarcie Umowy Uczestnictwa w imprezie.
* Brak wpłaty w określonych terminach traktowany jest jako rezygnacja z imprezy i powoduje skreślenie z listy uczestników.
* Godziny przelotów podane podczas rezerwacji wycieczki mogą ulec zmianie. Każdy touroperator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin wylotów nawet do 24 godzin przed planowaną podróżą.
* Państwa dane osobowe są objęte Ustawą z dnia 29.08.97. o ochronie danych osobowych, która zobowiązuje nasze biuro do nie udostępniania i nie rozprzestrzeniania ich osobom trzecim.