Majówka - Fuerteventura

 

Wszystkie aktualne informacje dotyczące wyjazdów na Fuerteventurę znajdują się na stronie Kitewyjazdy.pl

 

 Fuerteventura Melia Gorriones 
- perła Wysp Kanaryjskich - 

 

 

Poszukujesz najlepszego miejsca by uprawiać swoje ulubione sporty wodne, z kitesurfingiem na czele?  Nie ma nic prostszego!

Zapraszamy na FUERTEVENTURĘ, czyli do miejsca uznanego przez UNESCO za "Światowy Rezerwat Biosfery". Bliskość Sahary, brak znacznych wzniesień i otaczający wyspę ocean z prądem kanaryjskim przekładają się na bardzo łagodne temperatury, a brak wysokich gór sprawia, że wyspa cieszyć się może praktycznie zupełnie bezchmurnym niebem i brakiem opadów. Dodatkowo biorąc pod uwagę lokalizację hotelu Melia Gorriones, w którym proponujemy zakwaterowanie, miejsce to staje się idealne dla wszystkich miłośników kitesurfingu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: doświadczonych kitesurferów zachwyci bliskość oceanu (zaledwie 200 metrów od hotelu), dla osób rozpoczynających swoją kite'ową przygodę miejscem nauki będzie wypełniająca się kryształową wodą laguna, oddalona od hotelu o 60 metrów. Bardziej sprzyjających warunków nie można sobie wymarzyć!!!

 

 

Fuerteventura- Hiszpania

Fuerteventura jest najszybciej rozwijająca się turystycznie wyspą spośród Wysp Kanaryjskich. To istny raj dla miłośników sportów wodnych i plażowania, a przede wszystkim najlepsza miejscówka kajtowa na Kanarach.

Proponujemy zakwaterowanie w hotelu Melia Gorriones położonym przy samej lagunie, która podczas przypływów napełnia się kryształową wodą, dzięki temu jest idealnym miejscem do nauki kitesurfingu. 

Spragnionych wrażeń kitesurferów od oceanu dzieli ok. 200m. Bliskość zakwaterowania i spotów sprawia, że to co najważniejsze znajduje się na wyciągnięcie ręki.

 

Termin i cena

Poza Majówką,która tradycyjnie kosztuje wiecej niż inne terminy proponujemy też Państwu wyajzd w dowolnym terminie od 2890 zł/os za tydzień
Możliwe terminy 2-tygodniowe albo kilkudniowe.

Termin: Maj-Październik 2021 Tydzień

Wylot: Warszawa:  HB 2990 zł/os   - All Incl.3590 zł/os 
           Katowice:   HB 2890 zł/os   - All Incl.3490 zł/os

           Wrocław:    HB 2890 zł/os   - All Incl.3490 zł/os            

           Poznań:     HB 2890 zl/os   - All Incl. 3490 zł/os 

         

Zakwaterowanie: Hotel Melia Gorriones 4,5* 

HB-śniadania i obiadokolacje 

Dopłata za Widok na morze


Cena zawiera:

• przelot samolotem, opłaty lotniskowe,

• 7 rozpoczętych dób hotelowych;

• śniadania i obiadokolacje;

• pakiet ubezpieczeniowy podstawowy

• dodatkowo ubezpieczenie kitesurtfingowe AXA Multitravel albo Axa Large Travel Sport.

Proponujemy wypożyczenie samochodu na:
www.rentalcars.com

Wypożyczenie małego samochodu z pełnym ubezpieczeniem około 100 Euro na tydzień

 

Cena nie zawiera:​

​ • transferu lotnisko - hotel - lotnisko;

• wycieczek lokalnych;

• posiłków innych niż wymienione;

• napojów do obiadokolacji;

• szkoleń kitesurfingowych;

• wypożyczenia sprzętu.

                                                              

CENA: 2 890 PLN/osobę*  
  

ZAKWATEROWANIE: HOTEL MELIA GORRIONES****

 

 

  •                                     

 

Fuerteventura

To druga co do wielkości i jednocześnie najstarsza wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich Z racji tego, że znajduje się na takiej samej wysokości geograficznej jak Meksyk czy Floryda, jest idealnym miejscem na wakacje. Panuje tu także specyficzna atmosfera spokoju i ciszy dzięki licznym obszarom chronionym: rezerwatom przyrody, pomnikom przyrody, obszarom chronionego krajobrazu, parkom wiejskimFuerteventura to prawdziwa wyspa plaż. Zajmują one ponad 150 kilometrów całej linii brzegowej wyspy. Plaże - dziewicze i ukryte w odległych zakątkach, doskonale wyposażone we wszelkie konieczne udogodnienia, plaże w uroczych rybackich wioskach, plaże idealne do uprawiania sportów wodnych, plaże… wszędzie plaże. Dzięki wyjątkowym w skali światowej warunkom przyrodniczym i klimatycznym, Fuerteventura jest prawdziwym rajem dla amatorów wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Łagodny klimat przywodzący na myśl wieczną wiosnę, fale, które rozbijają się o brzeg, letnie pasaty i ciepła woda, a przy tym 3000 godzin ze słońcem rocznie i średnia roczna temperatura wody oscylująca w granicach 18-23 stopni Celsjusza, to elementy składające się na wyjątkowość tego miejsca i czyniące go idealnym dla osób aktywnie spędzających wolny czas.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zakwaterowanie

Hotel Melia Gorriones usytuowany jest przy bajecznej plaży Playa Barca, będącej częścią słynnej plaży Sotavento.  Posiada 418 przestronnych pokoi (pow. ok. 26 m2) dla maksymalnie 4 osób (tylko w układzie 2+2). Wszystkie pokoje są elegancko urządzone, z optycznie wydzieloną częścią wypoczynkową (sofa jako dostawka) i komfortowym wyposażeniem: łazienka (suszarka do włosów), klimatyzacja, telefon, TV-sat (płaski ekran), sejf (gratis), balkon lub taras (meble balkonowe). Hotel dysponuje kompleksem basenów otoczonych zadbanym ogrodem, centrum spa i zapleczem sportowym. Zaledwie 4 km dzielą hotel od miasteczka Costa Calma, w którym znajdują się liczne restauracje, bary i sklepiki.                  


 

 

Szkolenie

  • szkolenie grupowe: pakiet 10h/1 400 PLN od osoby w grupie 2-3 osobowej,
  • szkolenie indywidualne: 1h/220 PLN

Wypożyczenie sprzętu

  • komplet sprzętu (deska, latawiec, trapez): 1 000 PLN/tydzień,

  • wypożyczenie sprzętu należy uzgodnić w biurze przed wyjazdem.