O nas

 

Kitewyjazdy.pl to przedsięwzięcie, które pomaga nam realizować wizję, dzielenia się z ludźmi naszym sposobem na życie. Podróżowanie i aktywne spędzanie wolnego czasu jest naszą pasją, którą chcemy zarażać innych.

Kitewyjazdy.pl proponuje wiele możliwości spędzania wymarzonego urlopu. Począwszy od aktywnego wypoczynku połączonego z kitesurfingiem czy nurkowaniem, po błogie leniuchowanie na słonecznych plażach. Jako agent turystyczny posiadamy w swojej bazie tysiące propozycji wyjazdów spośród ofert wiodących touroperatorów. Rezerwując wyjazd w naszym biurze, mogą być Państwo pewni jakości świadczonych usług i bezpieczeństwa, bowiem współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rekomendowanymi dostawcami usług turystycznych.
 

W naszej bazie znajdą Państwo różnorodne propozycje wyjazdów, a w nich m.in:
- wczasy zagraniczne,
- wycieczki objazdowe,
- wypady weekendowe,
- wyjazdy dla firm,
- wakacje dla rodzin,
- aktywny wypoczynek,
- wyprawy egzotyczne,
- wyjazdy kitesurfingowe, nurkowe, narciarskie.Kitewyjazdy.pl również jako pierwsze biuro podróży stworzyło innowacyjny produkt – program motywacyjny dla firm oparty na turystyce. Całoroczna obsługa programu internetowego dopasowanego specjalnie do potrzeb danej firmy i ciągłe motywowanie pracowników, przynosi niewymierne korzyści właścicielom przedsiębiorstwa, a także satysfakcję i zadowolenie z niezapomnianych podróży jego pracownikom. Więcej na temat tego produkty znajdą Państwo pod zakładką Program Premiowy.
 


Kitewyjazdy.pl to elastyczne biuro podróży, które przygotuje dla Państwa ofertę skrojoną na miarę!