Kitesurfing

Kitesurfing (zamienna nazwa – kiteboarding) to sport wodny, technicznie podobny do windsurfingu, jednak różni się znacząco w sposobie prowadzenia deski – prowadzi się ją tak jak podczas jazdy na fali, na krawędzi (podobnie do snowboardu), w windsurfingu natomiast deska prowadzona jest płasko. W kitesurfingu używany jest latawiec utrzymywany przez żeglującego kitesurfera w znacznej odległości, na trapezie. Latawiec, służący za źródło energii napędowej może mieć powierzchnię od kilku do ponad dwudziestu metrów kwadratowych (wymiar jest podany zwykle na zewnętrznej części latawca w metrach). 

 

 

Remplus Travel jest gwarancją pełnych wrażeń, radosnych i bezpiecznych kite wyjazdów. Nasze bogate doświadczenie pozwala wybrać dla Państwa najlepsze hotele i partnerów, którzy zapewniają największej jakości obsługę. Wyjazdy kite są czasem spełnieniem marzeń, dlatego oferta przedstawiona w boxach jest pracołowicie wyselekcjonowana dla zapewnienia najbardziej wyszukanych gustów. Wasze zróżnicowane oczekiwania traktujemy bardzo poważnie dlatego zapewniamy różne standardy i formy zakwaterowania biorąc pod uwagę bliskość spotów.  

Remplus Travel współpracuje z bazami kitesurfingowymi   na całym świecie. Są to wyselekcjonowane szkoły, w których w bezpieczny i łatwy sposób mogą Państwo rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem.

Polecamy obejrzeć materiały filmowe i zdjęcia na naszej stronie oraz zapoznać się z ofertą wyjazdów do Hiszpanii,Grecji Egiptu, Brazylii,Dominikany i wielu innych kitesurfingowych destynacji

 

Wszelkie zapytania dotyczące kitesurfingu prosimy kierować na adres: info@kitewyjazdy.pl

 

NAJBLIŻSZE WYJAZDY ORAZ NAJBARDZIEJ POPULARNE KIERUNKI KITESURFINGOWE