Grecja Limnos

                                  OFERTA NA ROK 2018

 

Wyjazd

Latem 2018 roku zapraszamy Państwa na grecką wyspe Limnos-najlepsze miejsce w Europie latem jeśli chodzi o warunki do uprawiania kitesurfingu.W zeszłym roku spędzilismy tutaj prawie 2 miesiące przemieszczając wyspę wzdłuż i wrzesz,poznając niemal każdą jej plaże i najlepsze warunki wiatrowe w zależności od pory dnia.W tym roku proponujemy Wam Pro Campy i szkolenia.

Kenny z pewnością weźmie Was na najlepsze spoty na wyspie i nauczy nowych trickow w najbardziej sprzyjającywch warunkach jakie można znaleźć w Europie.Jeżeli marzysz o progresie to zapraszamy na Limnos! 

Tutaj można doświadczyć prawdziwej Grecji, jaka istniała 30-40 lat temu przed masową turystyką, przyjaznymi ludźmi, dobrym jedzeniem, z tradycją i oryginalnością. Wyspa Limnos jest  jeszcze wolna od tłumów turystów,zgiełku i hoteli all inclusive. Za to oferuje niesamowite krajobrazy i  wiele miejsc do zobaczenia w spokojnej i relaksującej atmosferze,ale nade wszystko jest europejskim rajem dla miłośników kitesurfingu i winsurfingu.

Wiatr o nazwie Meltemi wieje przez cały sezon, najbardziej konsekwentnie latem, ale wiosna i jesienią też warunki są wiatrowo dobre  z wiekszą ilością fal szczególnie na Gomati.

 https://kitewyjazdy.pl/Grecja-Limnos

Zakwaterowanie

Apartamenty położony w miejscowosci Moudros na wschodzie wyspy blisko molo z widokiem na morze z balkonu.Blisko apartamentu(50 metrów)zlokalizowane są restauracje serwujace owoce morze i tradycyjne greckie specjały.
Dobra baza wypadowa 10-15 min. jazdy samochodem do wszystkich najważniejszych spotów na wyspie.

Grecja Limnos Apartamenty Mudros Grecja Limnos Apartamenty Mudros Grecja Limnos Apartamenty Mudros

SZKOLENIE/SPRZĘT:

Na naszych wyjazdach macie Państwo możliwość uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych/Pro Campach prowadzonych przez doświadczonego polskiego instruktora.We wszystkich wyjazdach grupowych możesz też wypożyczysz sprawdzony wysokiej klasy sprzęt.(informacje w biurze)

SZKOLENIA KITESURFINGOWE:

Cennik usług:

-Szkolenie grupowe pakiet 10 h/1200zł od osoby, w grupie 2-3 osobowej
-Szkolenie indywidualne 220zł/1h, pakiet 2000zł/10h

CENA UWZGLĘDNIA:

- Instruktora -szkolenie pod okiem certyfi gowanego instruktora IKO
- Sprzęt kitesurfingowy,
- Akcesoria

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU:

Komplet: latawiec + deska + trapez – 1200 zł (tydzień), 1900 zł (2 tygodnie)
Latawiec z barem – 900 zł
Deska – 400 zł